Registrácia na sv. omšu 20.2.2022 - Obec Červenica pri Sabinove

Červenica
pri Sabinove
oficiálne stránky obce
Prejsť na obsah

Registrácia na sv. omšu 20.2.2022

CIRKEV
Ochrana osobných údajov:

Vyplnením formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov nevyhnutných na registráciu účastníkov sv. omše a beriete na vedomie, že z dôvodu, aby ste sami mohli overiť Vašu registráciu, sa zobrazí vo verejne dostupnej tabuľke Vami zadané krstné meno.

Obec Červenica pri Sabinove prehlasuje, že po ukončení registrácie (naplnení počtu registrovaných) bude tabuľka registrovaných veriacich odovzdaná správcovi farnosti a následne vymazaná zo zabezpečeného disku Google.
Kliknutím na tlačidlo Preveriť registráciu sa zobrazí tabuľka s registráciami. V nej si overte, či Vaša registrácia prebehla v poriadku. Hneď po registrácii by sa Váš zápis mal nachádzať na konci tabuľky. Je generovaná aj časová pečiatka, teda to, kedy ste sa registrovali.
Registrovať sa je možné do dosiahnutia zápisu v riadku 151 (teda 150 registrovaných). V prípade, že sa zapíšete a Váš zápis bude v riadku s číslom 152 alebo s vyšším číslom, kapacita je naplnená a Vaša registrácia NEPLATNÁ.
V prípade, že ste zaregistrovaní, ale nemôžete sa dostaviť, zašlite nám e-mailovú správu kliknutím na predchádzajúci odkaz
17. 6. 2024
Posledná aktualizácia obsahu:
Na stránkach prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah