Archív oznamov 2021 - 2. časť - Obec Červenica pri Sabinove

Červenica
pri Sabinove
oficiálne stránky obce
Prejsť na obsah

Archív oznamov 2021 - 2. časť

Pozastavenie vybraných osobných spojov železničnej dopravy od 19.12.2021
Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky ako objednávateľ výkonov v železničnej doprave so Železničnou spoločnosťou Slovensko a.s. z dôvodu vývoja mimoriadnej situácie spôsobenej šírením ochorenia COVID-19 a v nadväznosti na prijaté opatrenia Vlády SR sa rozhodlo, že od 19.12.2021 dochádza k pozastaveniu vybraných osobných spojov železničnej dopravy, ktoré budú platiť do odvolania. V rámci územia PSK a KSK budú pozastavené železničné spoje, ktoré sa nachádzajú v prílohe. Informácie k obmedzeniu dopravy taktiež nájdete aj na stránke integrátora verejnej dopravy na území východného Slovenska IDS Východ, s.r.o. www.idsvychod.sk .
Kliknutím na logo ŽSS sa zobrazí zoznam pozastavených spojov.
Na tomto mieste nájdete oznamy z roku 2021, ktoré už nie sú aktuálne (alebo už z nejakého dôvodu nepatria na úvodnú stránku), keďže boli zverejnené pri určitej príležitosti
Vianočná koleda
Vážení občania, je už tradíciou, že po našej obci v čase narodenia Ježiška chodia jasličkári, ktorí zvestuju jeho narodenie. Tento rok to bude trocha inak.
Dobrovoľníci našej obce pre Vás nahrali videopozdrav Vianočnej koledy a Jasličkovania, ktoré sa inokedy hrávalo vo Vašich domácnostiach, no z dôvodu pandemických opatrení to teraz nie je možné.
V mene obecného uradu Vám prajeme požehnané vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších.
Registrácia na sv. omše
K dispozícii je už registrácia na sv. omše na celý týždeň až do nedele. Stále platí nariadenie o maximálnej účasti 30 veriacich na sv. omši, ktorí sú očkovaní, alebo prekonali COVID-19.

Odpočet stavu vodomerov - od 20.12. do 23.12. a od 28.12. do 30.12.
Oznamujeme občanom, že v dňoch 20.12. - 23.12 a 28.12. - 30.12.2021 uskutočnia zamestnanci obecného úradu odpočet stavu vodomerov obecného vodovodu.
Prosíme občanov o spoluprácu pri odpočítavaní.

Dočasne presťahované ambulancie a lekáreň v Pečovskej Novej Vsi
Obecný úrad v Pečovskej Novej Vsi nám zaslal vizualizáciu s informáciou, kde sú dočasne presťahované ambulancie a lekáreň v Pečovskej Novej Vsi po dobu rekonštrukcie zdravotného strediska. Doba výstavby je zmluvne stanovená na 8 mesiacov. Keďže doposiaľ uvádzanú pevnú linku detskej ambulancie sa nepodarilo z technických príčin preložiť do nových priestorov, nové číslo detskej ambulancie je 0910/730178. Ostatné kontaktné tel. čísla (do ambulancie pre dospelých a do lekárne) sú platné. Kliknutím na obecný erb Pečovskej Novej Vsi sa zobrazí minigaléria s umiestnením ambulancií a lekárne.
Zber elektroodpadu - 21.12.2021 o 9:30
Spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční v obci zvoz nefunkčných elektrospotrebičov. Zvoz sa uskutoční 21.12.2021 o 9:30. Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás prosíme, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou a tak zabezpečili našim pracovníkom bezproblémovú nakládku.
Registrácia na sv. omše počas Vianoc
Toto je oznam s odkazom na registrácie pre tých, ktorí ste si nevšimli odkaz na registráciu na sv. omše na bočnom paneli napravo (možno preto, že automaticky roluje).
Stále platí nariadenie o maximálnej účasti 30 veriacich na sv. omši, ktorí sú očkovaní, alebo prekonali COVID-19.

Výjazdové očkovanie - piatok 17.12.2021 od 11:30 do 12:40
Poliklinika Sabinov organizuje výjazdové očkovania obyvateľov proti ochoreniu COVID-19. V našej obci sa uskutoční opäť v piatok 17. decembra 2021 v čase od 11:30 do 12:40. Prosíme nových záujemcov, aby sa osobne nahlásili vopred na OcÚ v Červenici pri Sabinove. Kliknutím na anticovidové logo sa zobrazí úplný oznam.
Registrácia na sv. omše
Spovedanie pred Vianocami bude v Červenici ešte vo štvrtok od 9:00 do 11:30 a od 15:00 do 18:00. Teda kto má záujem, môže využiť ponúkanú príležitosť.

Momentálne platí nariadenie o maximálnej účasti 30 veriacich na sv. omši, ktorí sú očkovaní, alebo prekonali COVID-19. Ak sa chcete zúčastniť na sv. omši vo štvrtok, v sobotu alebo v nedeľu, prejdite na registráciu.

20. 3. 2024
Posledná aktualizácia obsahu:
Na stránkach prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah