Archív oznamov 2019 - 2. časť - Obec Červenica pri Sabinove

Červenica
pri Sabinove
oficiálne stránky obce
Prejsť na obsah

Archív oznamov 2019 - 2. časť

Aktualizované - usmernenie postupu registrácie chovu s jednou ošípanou na domácu spotrebu
Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky (ďalej ako „ŠVPS SR“) podľa § 6 ods. 2 písm. p) zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“), usmerňuje postup registrácie chovov s maximálne jedným kusom ošípanej určenej na domácu spotrebu.

                                                           Aktualizovaná stránka ŠVPS SR

                                                                                                       
       Usmernenie registrácie        Usmernenie graficky       Príloha č. 1       Príloha č. 2
Na tomto mieste nájdete oznamy z roku 2019, ktoré už nie sú aktuálne (alebo už z nejakého dôvodu nepatria na úvodnú stránku), keďže boli zverejnené pri určitej príležitosti
Divadelné predstavenie - 5. januára 2020
Kultúrno - športová komisia pri OcÚ v spolupráci s Divadelným súborom Voľančan Vás pozývajú na divadelné predstavenie, ktoré sa uskutoční v nedeľu 5. januára v sále kultúrneho domu v Červenici pri Sabinove.
Pre viac informácií kliknite na divadelné masky.
Novoročné stretnutie
Poslanci obecného zastupiteľstva obce Červenica pri Sabinove Vás srdečne pozývajú na novoročné stretnutie a spoločné privítanie Nového roku 2020 v areáli hasičskej zbrojnice v stredu 1. januára 2020 od 17:00.

Kliknutím na ohňostroj sa zobrazí originálny plagát.
Silvestrovské stretnutie pri kríži nad obcou
Kultúrno - športová komisia pri Obecnom úrade v Červenici pri Sabinove Vás pozýva na silvestrovské stretnutie pri kríži nad obcou v utorok 31. decembra 2019 o 12:00.

Kliknutím na obrázok sa zobrazí originálny plagát.
11. ročník stolnotenisového turnaja - 28. decembra 2019
Kultúrno-športová komisia pri OcÚ v Červenici pri Sabinove Vás pozýva na 11. ročník stolnotenisového turnaja v sobotu 28. decembra 2019 o 13:00 v kultúrnom dome. Registrácia hráčov bude prebiehať od 12:00 do 12:45.

Viac informácií získate kliknutím na stolnotenisovú raketu.
Odpočet stavu vodomerov - 20. decembra až 31. decembra
Oznamujeme občanom, že v dňoch od 20.12. do 31.12. vykonajú pracovníci obecného úradu odpočet stavu vodomerov. Prosíme občanov, aby im boli pri odpočítavaní nápomocní.

Ďakujeme.
Dotazník - prímestská autobusová doprava na území PSK
Prešovský samosprávny kraj zverejnil dotazník, ktorý má slúžiť na spoznanie názorov, požiadaviek a spokojnosti občanov cestujúcich na území PSK. Výsledky dotazníka budú slúžiť ako jeden z podkladov k vytvoreniu nových štandardov kvality v prímestskej autobusovej doprave.
Kliknutím na logo PSK sa otvorí dotazník v novom okne.
Zvoz nefunkčných elektrospotrebičov - utorok 10. decembra 2019
Spoločnosť H+EKO, spol. s r.o. uskutoční v utorok 10. decembra 2019 v čase o 8:00 zvoz nefunkčných elektrospotrebičov a elektroodpadu. Viac informácií získate kliknutím na logo spoločnosti.
Spomienkový pochod za obete tragických nehôd v križovatke ciest I/68 – III/3188 a železničného priecestia v Rožkovanoch - 6. decembra 2019
Združenie obcí hornej Torysy oznamuje verejnosti, že v piatok 6. decembra 2019 organizuje Spomienkový pochod za obete tragických nehôd v križovatke ciest I/68 – III/3188 a železničného priecestia v Rožkovanoch.
Pochod sa uskutoční v Červenici pri Sabinove na poslednom priechode pre chodcov na štátnej ceste I/68, v smere na obec Rožkovany v čase od 14.30 hod. do 15.00 hod.
                                                                                                             
                                 Spomienkový pochod                             Organizačný poriadok
Privítanie Svätého Mikuláša - 5. decembra 2019
Kultúrno-športová  komisia pri obecnom úrade v spolupráci so Základnou a Materskou školou v Červenici pri Sabinove Vás pozýva na stretnutie s Mikulášom, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 5. decembra 2019 o 16:30 areáli základnej a materskej školy.

Kliknutím na Mikuláša sa otvorí originálna pozvánka.
20. 3. 2024
Posledná aktualizácia obsahu:
Na stránkach prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah